Foto: Karel Cudlín
Foto: Karel Cudlín

Filip Štojdl

Fotografie je pro mně jakási vnitřní touha dívat se, a přitom být u toho, dotýkat se světlem a stínem. Fotografii se věnuji již více než deset let, a za tu dobu jsem nasbíral jisté zkušenosti, které nyní nabízím nejen jako svou uměleckou tvorbu, ale i komerčně, neboť mne tento obor živí.

Pokud se na mne obrátíte, nečekejte, že vše se bude odehrávat v kamenném obchodě, nebo přes křemíkové nebe virtuálního prostoru. To jsou jen berličky. 

Trvám na osobní dohodě tváří v tvář, rád si vyslechnu přání zákazníka, a pokud možno se mu podrobím, jak jen to bude možné. 

Výhody, které spoluprací se mnou získáte jsou jasné. Čestnost, dochvilnost, dodržování termínů a především profesionálně odvedenou práci.

Kdykoliv mne neváhejte kontaktovat na tel.: 777617261 nebo mailem na shop@shema.cz

Kontaktujte nás

shema

Táboritská 24/16, Praha 3, 13000

777617261

obchod@shema.cz

https://www.facebook.com/filip.stojdl/

Kresba světlem, tápání ve tmách a jistá melancholie jsou podstatou, kterým se snažím chopit fotografie. Jsou nejasné a rozporuplné, nenalezly ještě ani tvar a přece existují. Vážím svých průvodců Jana Vávry a Karla Cudlína. Chodím na švestky ale i jinam. Zajímá mne díla především Diany Arbus a Josefa Sudka. Má práce spočívá především v hmotě, tělesnosti a zátiší. Jsem fotografující kněz, který je účasten nevyslovitelného. 

Ke své tvorbě potřebuji nutně hudbu Miloslava Kabeláče, Gustava Mahlera a Richarda Wagnera, z poezie pak textyVladimíra Holana a Czeslawa Milosze. Spolupracuji s básníky Josefem Strakou a Marikou Mariewicz. Mé práce jsou k vidění v mém ateliéru, neboť zatím hledám další místo k výstavě VLASTA.  

Fragmenty však naleznete na těchto stránkách. Pokud máte o nějaké mé práce zájem, tak níže naleznete kontakty.